CK Lubica

Kemp Mare Pineta ****

 

KEMP MARE PINETA ****

 

Čtyřhvězdičkový kemp Mare Pineta**** je dobře vybavený kemp s velmi výhodnou polohou na hlavní promenádě, přímo u moře v piniovém háji v Lido degli Estensi! 

O jeho kvalitách svědčí 4 bazény - vstup zdarma, koupací čepice nutná. V areálu kempu naleznete dobře vybavené klimatizované fitness centrum, kde probíhají lekce spinningu, prodejnu potravin, restauraci, pizzerii, cukrárnu a banku. V sezóně jsou pro děti i dospělé organizovány soutěže, sportovní a kulturní vyžití, animační programy (jóga, aquagymnastika, výuka tanců) a diskotéky. 

 

Sociální zařízení s teplou a studenou vodou se nachází hned vedle našich karavanů.

 

V kempu nabízíme stravování ve formě polopenze - česká kuchyně.

 

Pláž je prostorná, tvořena jemným pískem vhodná pro hry dětí a plážové sporty. Vstup do moře je pozvolný, možnost pronajmout slunečník a plážová lehátka. Pronájem slunečníků a lehátek není podmínkou. Zájemcům o občerstvení je k dispozici klasické italské „bagno“ s barem, převlékacími kabinami a sprchami.

 

CK ĽUBICA nabízí v kempu Mare Pineta **** ubytování ve vybavených karavanech pro 4 osoby se stanovým přístřeškem s možností jedné přistýlky. Pobyt v karavanech nabízíme s autobusovou dopravou i vlastní dopravou.

 

V místě pobytu se nachází  nabídka výletů - Benátky, Mirabilandia.

 

Popis karavanu naleznete zde:

http://www.lubica.cz/stranky/italie/karavany

 

 

Ceníky naleznete zde:

 

karavany: http://www.lubica.cz/stranky/italie/cenik-karavany-v-mare-pineta-2017

 

apartmány:

 

mobilhome: http://www.lubica.cz/stranky/italie/cenik-mobilhome-a-vilek-v-mare-pineta-2017

Vytvářím objednávku...